Ваш кошик порожній 😞

Доставка

01

Авіадоставка в Україну

На першому етапі усі товари доставляються в Україну. Тут вони проходять митну перевірку та вирушають на наш склад для перевірки та відправки одержувачу. Зараз вартість доставки 1,7 USD за 100 г посилки.

02

Доставка по Україні

Здійснюється Новою Поштою за рахунок отримувача. Відправлення відбувається у день отримання товару складі.

03

Доставка в інші країни

Здійснюється службами доставки: EMS, Meest, Укрпошта, DHL та інші. Доставку оплачує отримувач. Термін доставки від 5 до 30 днів, залежно від країни отримувача. Докладніше можете дізнатися у наших консультантів

Оплата

01

Повна оплата

Ви оплачуєте повну вартість замовлення та отримуєте знижку 50% на доставку в Україну. Це дає значну економію. Доставка оплачується при отриманні.

02

Часткова оплата

Оплачується лише 50% вартості замовлення. Залишок суми + вартість доставки в Україну оплачується під час отримання. Якщо ви замовляли доставку в одну з Європейських країн, залишок суми замовлення та доставку оплачуєте перед відправкою до Вашої країни.

03

Оплата банківськими картами Visa, MasterCard, Приват24, MonoBank

Ми приймаємо оплату банківськими картами Visa, MasterCard. Якщо при оформленні замовлення ви вибрали спосіб оплати однієї з цих карт, то на Останньому кроці його оформлення ваш браузер автоматично переадресовується на сторінку системи безпечних платежів. Необхідно буде ввести дані вашої карти і підтвердити оплату через 3D-Secure, якщо дана опція включена для вашої карти.

Магазин не отримує інформацію про реквізити карти, оскільки ви вводите дані не на нашому Сайті, а на сервісі платіжної системи.

Top